Oceantech

Hızla gelişen halk akvaryum endüstrisi, akvaryumların bakımları sırasında kullanılan profesyonel sarf malzeme ihtiyacı doğurmuştur. Halk akvaryumlarının büyüklükleri ve tüketim miktarları sebebiyle küçük ve orta ölçekli; hobi akvaryum malzemeleri üreticileri bu ihtiyaçlara ekonomik çözümler üretememişlerdir. Farklı üreticilerden tedarik edilme durumunda kalınan bu sarf malzemelerinin ekonomik ve doğru kalitede temin edilmesi, büyük akvaryumların işletmeleri için ciddi bir iş yükü oluşturmaktadır.

Anahtar teslimi halk akvaryumları yapan ve bu akvaryumların işletme ortağı olarak, işletme konusunda da deneyim ve uzmanlık kazanmış olan Okyanus Akvaryum, bu ihtiyacı karşılamak adına doğru ve profesyonel çözüm ortakları ile söz konusu ihtiyaçları tek bir çatı altında karşılayacak genişlikte bir ürün gamına sahip olan Oceantech Markasını kurmuştur.

Okyanus Akvaryum, 15 yılı aşkın süredir bir çok yerli ve yabancı üreticiler ile çalışma imkanı bulmuş ve bu süreçte en doğru üretici firmalarla çözüm ortaklığı kurmuştur. Oceantech markasının her bir ürünü bu deneyim ve ciddiyet ile formüle edilmiş, Dünya genelinde de büyük akvaryum komplekslerinde uzun süredir kullanılmaktadır.

Yukarı