Tamamlayıcı Markalar

Oceanarium

WildPark

Tropik Sürüngenler Evi

Yağmur ormanlarının vahşi yaşamını, çöllerin ve mağaraların gizemli dünyasını tüm gerçekçiliği ile sizlere yaşatmak için özel olarak tasarlandı. Wildpark’da bulunan özel ses sistemleri, farklı alanlarda karşılaşacağınız temalara uygun özel ses ve efektler ile size muson yağmurlarını, mağaralardaki tıkırtıları, çalıların arasında saklanan kurnaz canlıları, ağaçtan ağaca zıplayan maymunları, çılgın kuşları, çöl rüzgarlarını ve birçok sürprizi yaşatacak.

Face2Face Wax Museum

Tarihte iz bırakmış ünlülerle yüz yüze bir müze, Face2Face Wax Museum!

Dünya tarihine iz bırakmış ünlülerle yüz yüze muhteşem bir deneyim sizi bekliyor. Özel olarak tasarlanmış dekorları ile yaklaşık 1000 metrekare kapalı alan içerisinde 50’den fazla ünlü ile unutulmaz selfiler çekebilirsiniz. Yeni nesil silikon enjeksiyon tekniği ile hayat bulan bu yüzlerdeki gerçekçiliğe ve ince detaylara hayran kalacaksınız. Face2Face Wax Museum, Antalya Aquarium’un teras katında!

Polar Planet

Snow + Ice + Fun

Kapalı ve soğuk iklimlendirilen bir alanda, özel sistemlerle düzenli olarak yağdırılan doğal kar üzerinde muhteşem bir deneyim. Kayak alanları, kardan kaydıraklar, buzdan heykeller ve buzullarda yaşayan özel canlılarla zenginleştirilebilen bir “Kutup Dünyası”.

Ocean's Collection

Deniz Kabukları ve Su Altı Fosilleri Müzesi

Nadir ve ilginç deniz kabukları, sualtı fosilleri, köpekbalığı dişleri, balık iskeletleri, olağanüstü kabuklular, mercanlar ve tarihi dalış ekipmanları …

Oceanride XD Cinema

Flying Carpet

Oceangift

Wild Photo

Captain’s Mug Cafe & Bistro

Yukarı